Anasayfa Adresler Gann Markets Giriş Adresi Değişti!

Gann Markets Giriş Adresi Değişti!

by Piyasa Uzmanı
0 Yorum 298 Görüntüleme

Gann Markets güncel giriş adresi, değişikliğe uğramıştır. Firmanın birkaç kez giriş adresinin değiştiği bilinmektedir. Firma tarafından erişim engeli durumlarında VPN kullanmayan müşteriler için yeni domain ile hizmet verilmektedir. Gann Markets yurt dışı merkezli bir firma olduğu için SPK lisansı bulunmamaktadır. Bu sebeple erişim engeli getirilmektedir. Firmanın güncel erişim adresi şu şekildedir:

  • https://gannmarkets4.com/tr

Gann Markets Türkçe Destekli Mi?

Gann Markets Türkçe dil desteği sağlamaktadır. Firmanın sitesine Türkiye üzerinden yapılan girişlerde doğrudan Türkçe dili üzerinden görüntülenme sağlanmaktadır. Ayrıca firmanın canlı destek hattı bulunmaktadır. Buradan da Türkçe bir şekilde her türlü konuda müşteri desteği alınabilmektedir. Bu açıdan oldukça yüksek müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Gann Markets firmasının Türkçe dil destekli internet sitesinin yanı sıra canlı destek hattından da faydalanabilmek için internet sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. İnternet sitesinin sağ alt köşesinden canlı sohbet desteği alınabilmektedir.

Gann Markets Güvenilir Mi?

Gann Markets güvenilirliği konusunda lisansının bulunmadığı söylemek gerekmektedir. Bu durum firmanın denetlenmediği anlamına gelmektedir. Forex firmalarının lisans durumu genellikle internet siteleri üzerinden görüntülenebilmektedir. Firmalar internet sitelerinde lisans durumlarını ve lisans numaralarını paylaşmaktadır. Bu sayede lisans kurumlarından lisans numaraları ile kontrol sağlanabilmektedir. Gann Markets firmasının internet sitesinde böyle bir bilgi bulunmamaktadır.

Gann Markets Hesap Açma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Gann Markets hesap açma işlemi, firmanın internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Firmanın resmi internet sitesi ziyaret edildiğinde sağ üst köşede “Hesap Aç” sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmeye tıklandıktan sonra açılan sayfa İngilizce olarak görüntülenmektedir. Yine sağ üst köşede bulunan “English” yazısına tıklandıktan sonra açılacak olan dil listesinden Türkçe dil seçeneğini seçerek işlemlerinize Türkçe devam edebilirsiniz. Kayıt için yalnızca temel kişisel bilgiler talep edilmektedir. Bu doğrultuda iletişim bilgilerinizi girip şifre belirlemesi yaparak kısa süre içerisinde sisteme kayıt olabilirsiniz.

Gann Markets hesap açma işlemleri için alt limit belirlemesi yapmıştır. Firmanın alt limiti 100 $ olarak belirlemiştir. Piyasa koşullarında oldukça ideal bir limit belirlemesi olarak görülmektedir. Firmanın alt limit konusunda müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir.

0 Yorum

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

Hemen Yorum Yap